Aprašymas
Jaukus dviejų kambarių butas. Patogus buto išplanavimas leidžia lengvai atskirti poilsio ir virtuvės zonas. Taip pat erdvi prieškambario erdvė, kurioje patogu palikti lauko drabužius ar paslėpti batus, yra dvidurė spinta. Miegamajame įrengta drabužinė, kurioje tilps ne tik drabužiai, bet ir didesni buities daiktai (siurblys, lyginimo lenta ir kt.). Yra balkonas, į kurį galima patekti iš abiejų kambarių. Balkone patogiai telpa lauko baldai.

Butas gali tapti puikia investicija svajojantiems apie poilsio verslą Druskininkuose, kadangi yra pačioje Druskininkų miesto širdyje.

Šalia visi poilsiautojų pageidaujami privalumai, o tuo pačiu butas „pasislėpęs” nuo judrios miesto gatvės.
Kitoje kelio pusėje nuo šio komplekso yra prekybos centras „Iki” ir „Rimi express”. Šalia jų miesto pramogų aikštė, aplink kurią miesto parkas. Šioje miesto vietoje daugybė viešbučių, siūlančių SPA paslaugas. Čia taip pat miesto gydyklos ir vandens pramogų parkas.
Vos už kelių minučių pėsčiomis nuo gyvenamojo namo miesto paplūdimys šalia Vijūnėlės tvenkinio, kur įsikūrusi kavinė ir naujai įrengtos paplūdimio tinklinio aikštelės.
Už ~200 m pėsčiųjų Vilniaus alėja.

 
Privalumai
Kaimynystė
200 m
200 m
300 m
300 m
300 m
400 m
Adresas
Liepų g., Druskininkai
Specialūs
Taip

Jaukus dviejų kambarių butas Liepų gatvėje, Druskininkuose

Liepų g., Druskininkai

2 Kambarių sk.
57.42 m²
Apsilankymai : 597 за 181 дней
129000 €
Informacija
Tipas : Parduoda
Gatvė : Liepų g., Druskininkai
Kambarių sk. : 2
Plotas : 57.42 m²
Kaina : 129000 €
Kv.m kaina : 2247 €
Statybos metai : 2009
Aukštas : 2
Aukštų skaičius : 6
SUSISIEKTI