Aprašymas

Svečių namai „Meilės sala“ tai skandinaviško stiliaus dviejų aukštų namas šalia Nemuno skardžio, prie Meilės salos. Netoli yra naujasis Vandens atrakcionų parkas. Iki Druskininkų miesto centro – 500 m.

 Svečių namai – du kotedžai ir vienas atskiras namelis su visais patogumais, kuriuose vienu metu gali apsigyventi iki 30 žmonių.

 Svečių namuose yra įrengti 7 skirtingo tipo numeriai . Kiekviename numeryje yra sanitarinis mazgas ir virtuvė su visa reikalinga įranga.

 Svečių namai parduodami su visa įranga. Gali būti parduoti atskirais kotedžais. Bendras naudingas plotas 125,8 m2 (kotedžas) + 125,8 m2 (kotedžas) + 35,8 m2 (atskiras namukas)  = 287 m2

Sienos – medinis karkasas

Langai – mediniai

Stogo danga – betoninės čerpės

Šildymas – granulinis

Svečių namai puikiai tiks kiekvienam išsiilgusiam ramybės ir gamtos apsupties. Dėl galimybės svečių namus įsigyti atskirais kotedžais, tai gali tapti nuostabiu kampeliu kurti jaukius namus. Svečių namai yra strategiškai patogioje vietoje:

– šalia besikuriantis gyvenamųjų namų rajonas užtikrins ramybę, kadangi nesusidarys automobilių spūstys, o dėl negausaus kaimynų būrio visuomet galėsite būti tikri dėl ramybės.

– netoliese esantis prekybos centras supaprastins kasdieninį apsipirkimą

– šalia esanti gimnazija suteiks saugumo jausmo dėl vaikų – jie visuomet bus šalia namų

– netoliese esanti miesto pramogų zona leis ne tik smagiai leisti laiką netoli nuo namų, bet ir bus labai patogu turint svečių ar visą „Meilės salą“ naudojant kaip svečių namus, kadangi šioje miesto zonoje rasite ne tik nuotykių ir vandens pramogų parkai, bet ir miesto pramogų aikštė, kurioje vyksta visos miesto šventės ir koncertai

Visai šiais ir daugeliu kitų privalumų galėsite naudotis pasinaudoję pasiūlymu įsirengti čia savo namus ar verslą. 

Privalumai
Kaimynystė
900 m.
1000 m.
200 m.
Adresas
Mildos g., Druskininkai

Parduodami svečių namai " Meilės sala"

Mildos g., Druskininkai

7 Kambarių sk.
287 m²
Visits : 5147 in 1228 days
295000 €
Informacija
Tipas : Parduoda
Gatvė : Mildos g., Druskininkai
Kambarių sk. : 7
Plotas : 287 m²
Žemės sklypo plotas : 0.09 a
Kaina : 295000 €
Kv.m kaina : 1167 €
Statybos metai : 2006
Aukštų skaičius : 0
Susisiekti