Aprašymas

Parduodamas naujai įrengtas dviejų kambarių butas Liepų g. Druskininkų senamiestyje. Buto bendras plotas- 50,21 kv.m. Butas yra 5 aukšte iš 11. Butas pilnai suremontuotas, saulėtas ir šviesus. Yra didelis balkonas.
Namą prižiūri bendrija, dėl to tiek namo kiemas, tiek namo laiptinės nuolat tvarkoma ir prižiūrima. Bute reguliuojamas šildymas, dėl to nereikės baimintis dėl itin didelių šildymo sąskaitų – Jums išvykus galėsite bute palikti “prisuktus” radiatorius ir be reikalo neeikvoti šilumos.
Puiki miesto vieta:
– Šalia rasite miesto pramogų zoną: pramogų aikštę, kurioje vyksta miesto šventės ir įvairūs renginiai, SPA centrus ir viešbučius, sanatorijas, kuriose galėsite pasilepinti grožio ir sveikatingumo procedūromis, įvairias kavines ir restoranus, kuriuose galėsite pasėdėti draugų kompanijoje ar atšvęsti ypatingą progą, ir kt.
– Netoliese rasite visas reikalingas parduotuves: prekybos centras “Iki” vos perėjus gatvę, šalia baldų parduotuvė, netoliese buitinės technikos ir elektronikos parduotuvė.
– Netoliese yra miesto gimnazija, kas bus itin patogu norintiems įsikurti Druskininkuose su vaikais – nereikės vaikų vežioti į ir iš mokyklos ir jie visuomet bus netoli namų.
– Vos už kelių minučių rasite miesto paplūdimį, sutvarkytą miesto parką, kiekvieną pavasarį pražystančią narcizų pievą ir pėsčiųjų ir dviratininkų takus, kuriais galėsite pasivaikščioti ne tik Druskininkų miestu, bet ir užmiesčiu.
Daugybę kitų buto ir jo vietos privalumų galėsite įvertinti apžiūrėję butą.

Privalumai
Kaimynystė
60 m.
200 m.
100 m.
120 m.
100 m.
70 m.
250 m.
Adresas
Liepų g., Druskininkai
Specialūs
Yes

Parduodamas dviejų kambarių butas Liepų g.

Liepų g., Druskininkai

2 Kambarių sk.
50.21 m²
85000 €
Informacija
Tipas : Parduoda
Gatvė : Liepų g., Druskininkai
Kambarių sk. : 2
Plotas : 50.21 m²
Kaina : 85000 €
Kv.m kaina : 1693 €
Statybos metai : 2007
Aukštas : 5
Aukštų skaičius : 11
Susisiekti