Aprašymas

Parduodami trys sklypai Baltašiškės mikrorajone.

Radvilonių g., Druskininkai

Parduodamas kitos (gyvenamosios teritorijos) paskirties, 9,30 a ploto žemės sklypas Baltašiškėje, Radvilonių gatvėje. Sklypas yra toliau nuo pagrindinės Aušros gatvės. Sklypas ribojasi su mišku. Sklypas yra naujos statybos individualių gyvenamųjų namų kvartale. Tik perėjus per naują tiltą, iš karto rasite vandens parką, miesto gydyklas, Lynų keltuvus, viešbučius, kavines.

Kaina: 50’000 Eur

Leipalingio g., Druskininkai

Parduodamas namų valdos sklypas Druskininkuose. Sklypo plotas 9 arai. Sklypas geroje vietoje, sklypą nuo gatvės skiria pušelių giraitė. Sklypas naujai besikuriančiame gyvenamųjų namų mikrorajone Baltašiškė, Druskininkuose. Labai patogi vieta gyventi, kadangi miesto senamiestį ar centrą pasieksite per kelias minutes pėsčiomis ar automobiliu. Panašiu atstumu nuo sklypo yra tiek pagrindinė mokykla, tiek vaikų darželis ar gimnazija, kas itin patogu turintiems vaikų. Mėgstančius aktyvų poilsį džiugins šalia esantis nuotykių parkas, vandens pramogų parkas, slidinėjimo trasos “Snow arenoje”. Poilsį gamtoje mėgstančius džiugins puikiai Druskininkuose ir apylinkėse išvystyti pėsčiųjų ir dviratininkų takai. Puiki vieta ne tik gyvenimui, bet ir poilsiui dėl ramios aplinkos ir netoliese esančio miesto centro.

Kaina: 30’000 Eur

Kaziuliu g., Druskininkai

Parduodamas kitos (gyvenamosios teritorijos) paskirties, 9,00 a ploto žemės sklypas Druskininkų mieste, Kaziulių g., naujos statybos gyvenamųjų namų kvartale. Sklypo paskirtis: kita, naudojimo būdas: gyvenamosios teritorijos, naudojimo pobūdis: mažaaukščių gyvenamųjų namų statybos. Pėsčiomis per 10 min pasieksite Druskininkų senamiestį, pėsčiųjų alėją, AQUA vandens pramogų parką. Tai nuostabi vieta Jūsų naujiems namas, nes sklypas yra naujai suformuotame nuosavų namų kvartale, Baltašiškės mikrorajone.

Kaina: 47’000 Eur

Privalumai
Kaimynystė
1400 m.
1500 m.
800 m.
800 m.
800 m.
900 m.
100 m.
100 m.
700 m.
500 m.
Adresas
Leipalingio g., Druskininkai

Parduodami sklypai Baltašiškės mikrorajone

Leipalingio g., Druskininkai

9 a
30000 €
Informacija
Tipas : Parduoda
Gatvė : Leipalingio g., Druskininkai
Paskirtis : Kita (gyvenamosios teritorijos)
Plotas : 9 a
Žemės sklypo plotas : 9 a
Kaina : 30000 €
Aro kaina : 3333 €
Kv.m kaina : 0 €
Statybos metai : 0
Susisiekti