Aprašymas

Parduodama nuolatiniam gyvenimui, poilsiui ar nuomai pritaikyta sodyba Žiogelių kaime, Druskininkų savivaldybėje. Žiogelių kaimas išskirtinis savo gamta, jis yra Dzūkijos nacionaliniame parke, apsuptas Dainavos giria, su šalia tekančia Nemuno upe ir tyvuliuojančiu Mašnyčios upeliu. Šiame kaime yra įkurtas Žiogelių etnokultūrinis draustinis, kuriame galima pamatyti, kaip anksčiau gyveno panemunių dzūkai. Čia buvo filmuojamas 1978 m. A. Žebriūno filmas „Riešutų duona“.
Aplink yra apstu lankytinų vietų. Unikalus sovietinių skulptūrų muziejus – Grūto parkas, Antano Česnulio drožinių ekspozicija. Dvasinio pažinimo ir sveikatinimo erdvė Merkinės piramidėje, Liškiavos architektūrinis vienuolyno ansamblis. Aktyvaus laisvalaikio mėgėjai galės mėgautis žvejyba Nemune, išvykomis baidarėmis, grybavimu, uogavimu, žygiais pėsčiomis ir dviračiais. Sodyboje galima rasti nedidelę krepšinio aikštelę ar pažaisti badmintoną.
Sodyboje yra trys pastatai: gyvenamasis namas, vila su baseinu ir pirtimi, klėtis.
ŽALIAS NAMAS – šiuolaikinė užmiesčio vila su visais patogumais: du dviviečiai miegamieji kambariai antrame aukšte (viena dvigulė ir dvi viengulės lovos), poilsio kambarys su židiniu, baseinas (3×4 m), pirtis, WC ir dušas pirmame aukšte. Yra tinkleliai nuo mašalų ant langų ir durų, terasa prie vilos, aptvertas kiemas su laužaviete ir sūpynėmis. Vilos interjerą puošia autoriniai tekstilininkės Jūratės Kazakevičiūtės ir keramikės Eglės Česonytės darbai, paveikslai.
KLĖTIS – jaukus, senove alsuojantis namelis. Miegamasis keturiems asmenims antrame aukšte su dvigule lova ir dviem viengulėmis lovomis, pirmame aukšte poilsio kambarys su mini virtuvėle. Šalia erdvi pavėsinė ir didelis aptvertas kiemas su laužaviete ir supynėm. Lauko tualetas ir dušas.
GYVENAMASIS NAMAS – keturiems asmenims pritaikytas dviejų aukštų gyvenamasis namas su san. mazgu, virtuve, židiniu.
Visi namai pilnai įrengti, parduodami su baldais ir namų apyvokos reikmenimis.
SODYBAI PRIKLAUSO:
Žemės sklypas – 16 a;
Gyvenamasis namas – 87.08 kv.m.
Statybos metai 1900 m., renovacija 2003 m.
Tipas – rąstinis;
Poilsio namelis su baseinu ir pirtimi – 61 kv.m.;
Statybos metai 1986 m., renovacija 2003 m.
Tipas – rąstinis;
Kiti priklausiniai.

Sodyboje šiuo metu veikia atostogų ir poilsio verslas. Svetainėse Airbnb ir Booking.com sodyba įvertinta daugiau nei 9 žvaigždutėmis.

Kaimynystė
50 m.
300 m.
Adresas
Žiogelių g.
Specialūs
Yes

Parduodama sodyba Žiogelių k.

Žiogelių g.

0 Kambarių sk.
87.08 m²
Visits : 92 in 31 days
134000 €
Informacija
Tipas : Parduoda
Gatvė : Žiogelių g.
Kambarių sk. : 0
Pastato tipas : Gyvenamasis namas
Plotas : 87.08 m²
Žemės sklypo plotas : 16 a
Kaina : 134000 €
Kv.m kaina : 1 €
Statybos metai : 1900
Aukštų skaičius : 1
Susisiekti