Aprašymas

Parduodamas šiuolaikiškai įrengtas, perplanuotas dviejų kambarių butas. Visame bute sudėtas parketas. Itin erdvi svetainės ir virtuvės zona. Virtuvėje paliekama visa įranga. Puiki erdvė šeimai ar draugų vakarėliams. Taip pat šioje erdvėje išskirta vieta darbo zonai – patogu pastatyti rašomąjį stalą, kėdę yra įrengtos rozetės (kompiuteriui ar papildomam apšvietimui).
Atskiras vonios kambarys ir WC patalpa. Viskas įrengta šiuolaikinėmis kokybiškomis medžiagomis. Viso buto interjeras apjungtas spalvomis, detalėmis, medžiagomis.
Įstiklintas balkonas. Įrengtos slankiojančios balkono langų sistemos, kas itin patogu norint reguliuoti gryno oro srautą į namus.
Ant visų langų sumontuoti roletai.
Tvarkinga namo laiptinė, švarus liftas. Name įrengta veikianti kodinė laiptinės spyna, yra domofonas. Tai užtikrina papildomą saugumą.
Namas mikrorajono pakraštyje, dėl to nedidelis eismas. Netoliese namo yra maisto prekių parduotuvė, šalia vaikų darželis. Taip pat netoliese pagrindinė mokykla. Mikrorajone taip pat yra keli didieji prekybos centrai („Lidl”, „Maxima”).
Mėgstantiems gamtą, šalia namo Nemuno pakrantė, miškas.

Privalumai
Kaimynystė
100 m
200 m
100 m
50 m
Adresas
Ateities g.

Šiuolaikiškai įrengtas perplanuotas dviejų kambarių butas Ateities gatvėje

Ateities g.

2 Kambarių sk.
70.31 m²
Apsilankymai : 1010 за 380 дней
93000 €
Informacija
Tipas : Parduoda
Gatvė : Ateities g.
Kambarių sk. : 2
Plotas : 70.31 m²
Kaina : 93000 €
Kv.m kaina : 1323 €
Statybos metai : 1990
Aukštas : 5
Aukštų skaičius : 9
SUSISIEKTI