Aprašymas

Išnuomojamos parduotuvės patalpos pačiame Druskininkų miesto centre, šalia pagrindinės pėsčiųjų alėjos. Šiuo metu parduotuvė veikianti (yra nuomininkai), atsiradus naujiems nuomininkams, parduotuvės patalpos bus atlaisvintos.

Parduotuvės informacija:
– Paskirtis: prekybos;
– Statybos metai: 1958 m.;
– Plotas: 909,33 kv.m. Pagrindinė prekybos salė su pagalbinėmis patalpomis yra 379,92 kv.m, likęs plotas skirtas prekių sandėliavimui rūsyje ir pirmame aukšte;
– Šildymas: centrinis šildymas iš centralizuotų sistemų. Yra sistema oras – oras.
– Vandentiekis ir kanalizacija: miesto tinklai;
– Patalpos yra įrengtos, šiuo metu patalpose yra nuomininkai, dirba parduotuvė.

Aplinka ir atstumai:
Pietvakarių kryptimi, už ~300 m, yra Druskonio ežeras, šalia kurio yra Vijūnėlės tvenkinys. Už ~300 m, šiaurės kryptimi yra centrinė miesto aikštė, šalia kurios yra grojantis fontanas, vienas didžiausių Europoje vandens pramogų parkas, lynų keltuvai „Lynų kelias“, nuotykių parkas „Uno parks“. Už ~10 m yra pėsčiųjų alėja, kurioje yra keletas ledainių, kavinių, restoranas – picerija „Velvetti“. Už ~4,3 km šiaurės vakarų kryptimi yra vienintelis ištisus metus veikiantis žiemos pramogų kompleksas Baltijos šalyse „Snow arena“.

Yra galimybė nusipirkti parduotuvės patalpas kartu su kavinės patalpomis. Platesnę informaciją galime suteikti el. paštu arba telefonu.

Privalumai
Adresas
Vilniaus al. 10, Druskininkai

Išnuomojamos prekybos paskirties patalpos pačiame Druskininkų miesto centre

Vilniaus al. 10, Druskininkai

909 m²
Visits : 36 in 26 days
2420 €
Informacija
Tipas : Nuomoja
Gatvė : Vilniaus al. 10, Druskininkai
Plotas : 909 m²
Kaina : 2420 €
Kv.m kaina : 3 €
Statybos metai : 1958
Susisiekti