Aprašymas

Parduodamas 2 kambarių butas Gardino g. Butas yra 4 aukšte iš 5, renovuotame name. Namas renovuotas 2016 m., pasiekta energinio naudingumo kasė – C. Butas yra šiltas ir šviesus, po remonto dar niekas negyveno. Naujai pakeista elektros instaliacija, įėjimas į butą su kodine spyna. Yra du atskiri miegamieji, viename iš jų galima pasidaryti svetainę. Pakankamai erdvi virtuvė, vonios kambarys.
Butas parduodamas su visa buitine technika ir baldais (yra didelis šaldytuvas, skalbimo mašina su džiovyklės funkcija, indukcinė viryklė, orkaitė, televizorius). Papildomų investicijų nereikalaujantis butas.
Šalia namo yra didelė automobilių stovėjimo aikštelė, Alkos tvenkinys, Ratnyčios upelis, miškas, kuriame gausu pasivaikščiojimo takų. K. Dineikos sveikatingumo parkas, kuriame yra įrengtos kaskados, pirtis, lauko treniruokliai, vaikų žaidimų aikštelės, yra vos už vieno kilometro. Artimiausias prekybos centras yra už ~170 m. Iki „Atgimimo“ mokyklos ~1,7 km, šalia jos yra lopšelis – darželis „Žibutė“. Šalia namo yra autobusų sustojimo stotelė, todėl nuosavas automobilis nebūtinas.
Butas puikiai tiks tiek šeimai pastoviam gyvenimui, tiek investicijai vėliau jį išnuomojant.

Privalumai
Adresas
Gardino g.

Parduodamas 2 kambarių butas Gardino g.

Gardino g.

2 Kambarių sk.
34.41 m²
Apsilankymai : 147 за 46 дней
37000 €
Informacija
Tipas : Parduoda
Gatvė : Gardino g.
Kambarių sk. : 2
Plotas : 34.41 m²
Kaina : 37000 €
Kv.m kaina : 1075 €
Statybos metai : 1973
Aukštas : 4
Aukštų skaičius : 5
SUSISIEKTI