Aprašymas

Parduodamos 36,62 kv.m ploto komercinės patalpos pačioje Druskininkų širdyje, naujai atgimstančiame projekte „Naujasis pušynas“. Patalpų langai yra į šiaurę į naujos statybos projektą „Saulės sonata”. Šalia yra pagrindinė Druskininkų kurorto pėsčiųjų gatvė, Vilniaus alėja, kurioje praeina didelis žmonių srautas. Patalpos parduodamos su daline apdaila, todėl kiekvienas galės įsirengti pagal savo norus. 

Atliekamų remonto darbų sąrašas:
Sienų ir pertvarų konstrukcijos. Paliekamos esamos išorinės ir vidinės pastato sienos ir pertvaros.
Durys. Pagal projektą įrengiamos įėjimo į patalpą durys „šarvo“ tipo su nerūdijančio plieno slenksčiu, plačiakampe „akute“. Vidinės patalpų durys bei apvadai neįrengiami.
Langai ir palangės. Paliekami esami langai ir palangės.
Šildymas. Įrengiami radiatoriai su temperatūros reguliavimo priemonėmis. Pajungiama (esama) centrinio šildymo sistema. Įrengiamos individualios apskaitos priemonės. „Gyvatukas“ neprojektuojamas ir neįrengiamas.
Vėdinimas. Paliekama esama natūralaus vėdinimo sistema.
Nuotekos. Paliekami esami buitinių nuotekų tinklai. Patalpų vidinį nuotekų vamzdžių įrengimą ir pajungimą prie prietaisų atlieka Pirkėjas pagal poreikį.
Elektra ir apšvietimas. Į patalpą atvestas elektos įvadas su automatiniu jungikliu, įvado galia ne mažesnė kaip 6 kW. Kiekvienai patalpai įrengiama individuali apskaita. Elektros instaliacija patalpose neįrengiama. Įrengiamas pastato bendrųjų patalpų apšvietimas pagal projektą. Įrengiama pastato bendrojo naudojimo patalpų elektros apskaita.
Vandentiekis. Į patalpas atvesti šalto ir karšo vandentiekio įvadai. Santechnikos prietaisai nestatomi. Įrengiami patalpų šalto ir karšto vandens apskaitos prietaisai pagal projektą.
Silpnosios srovės. Patalpose pagal projektą įrengiamas interneto įvadas. Įrengiamos vaizdo stebėjimo priemonės bendrosiose patalpose pagal projektą.
Bendrosios patalpos ir laiptinės. Pagal projektą tinkuojamos/dažomos bendrųjų patalpų ir laiptinių sienos ir lubos, įrengiama elektros instaliacija ir apšvietimas, įrengiami interjero apdailos elementai, atnaujinami laiptinių turėklai. Įėjimo į pastatą lauko duryse įrengiama praėjimo kontrolė.
Liftas. Įrengiamas naujas liftas (Shindler, Kone ar kito licencijuoto gamintojo).
Grindys. Vidaus grindys patalpose paliekamos esamos. Bendrųjų patalpų ir laiptinių grindys įrengiamos pagal projektą (klijuojamos plytelėmis).
Balkonai. Atnaujinami balkonų turėklai ir grindys.

Kaimynystė
400 m
1300 m
1100 m
1400 m
1600 m
180 m
90 m
1100 m
540 m
410 m
850 m
10 m
600 m
980 m
240 m
Adresas
Taikos g., 6, Druskininkai

Komercinės patalpos Druskininkų miesto centre!

Taikos g., 6, Druskininkai

36.62 m²
Apsilankymai : 123 per 45 dienas
106900 €
Informacija
Tipas : Parduoda
Gatvė : Taikos g., 6, Druskininkai
Plotas : 36.62 m²
Kaina : 106900 €
Kv.m kaina : 3000 €
Statybos metai : 2023
Patalpų skaičius : 0
Days On Market : 0
SUSISIEKTI