Aprašymas

Druskininkų miesto centre parduodamas veikiantis viešbutis su kavine!

Viešbutis yra pagrindinėje M. K. Čiurlionio gatvėje, trijų aukštų pastate, gerai matomas nuo pagrindinės gatvės. Patogus privažiavimas, šalia viešbučio yra automobilių parkavimo aikštelė.
Pagal klasifikaciją, viešbučiui suteiktos 3 žvaigždutės. Viešbutyje yra 18 kambarių, kurių plotas svyruoja nuo 14 kv.m. iki 45 kv.m. (dviviečiai, triviečiai, keturviečiai kambariai). Kiekviename kambaryje yra įrengta WC patalpa, baldai, televizorius, šaldytuvas ir kita poilsio veiklai reikalinga įranga. Kambariai yra išsidėstę antrame ir trečiame pastato aukšte.
Pirmame viešbučio aukšte yra registratūra, kurioje svečius pasitinka atsakingas darbuotojas.
Pastato rūsyje galima mėgautis Spa procedūromis, yra įrengti 2 masažo kabinetai.
Veiklos plėtrai galima panaudoti rūsio (cokolinio) aukšto patalpas, kurios yra 136 kv.m. Šiose patalpose gali būti įrengtas sandėlis, skalbykla arba galima vykdyti kitą panašią veiklą.
Pastate taip pat yra 38 kv.m. garažas. Jame galima ne tik laikyti transporto priemones, bet ir sandėliuoti.
Pastato pirmame aukšte, fasadinėje pusėje, yra veikianti 170 kv.m. kavinė, kuri aptarnauja ne tik viešbučio gyventojus, bet ir miesto svečius. Kavinėje yra visa reikalinga virtuvės įranga. Perkant viešbutį kartu galima įsigyti ir kavinę. Kaina 270’000 eurų.
Viešbutis yra išsidėstęs labai patogioje vietoje, vos keletą minučių nuo K.Dineikos sveikatinimo parko, Druskonio ežero, SPA centrų. Šalia yra prekybos centras „Maxima“, „IKI“.
Įsigydami šį objektą, galite patys vykdyti veiklą arba investuoti į veikiantį verslo objektą ir jis neš Jums grąžą. Galimos įvairios įsigijimo sąlygos, yra galimybė pasinaudoti banko paskola įsigyjant įmonės akcijas.

Privalumai
Adresas
M. K. Čiurlionio g. 97, Druskininkai

Parduodamas veikiantis viešbutis su kavine Druskininkų miesto centrinėje dalyje

M. K. Čiurlionio g. 97, Druskininkai

746.64 m²
Apsilankymai : 45 per 17 dienas
599000 €
Informacija
Tipas : Parduoda
Gatvė : M. K. Čiurlionio g. 97, Druskininkai
Plotas : 746.64 m²
Kaina : 599000 €
Kv.m kaina : 802 €
Statybos metai : 1969
SUSISIEKTI