Aprašymas

Pušynų apsuptame, piečiausiame Lietuvos kurorte – Druskininkuose, parduodamas kokybiškomis medžiagomis suremontuotas, prabangiais baldais apstatytas, 3 kambarių butas!
Centrinėje miesto dalyje esantis butas leis džiaugtis visais kurorto privalumais. Visai šalia yra „Atgimimo” mokykla, lopšelis – darželis „Žibutė”. Vos 5 minutės kelio pėsčiomis ir jūs jau miesto turguje, šalia kurio didžiausi miesto prekybos centrai „Iki”, „Maxima”, „Senukai”, „Pepco”. Čia pat pašto skyrius, poliklinika. Kitoje kelio pusėje – jaunimo užimtumo centras. Išsiilgusiems tyro oro ir gamtos grožio, pėsčiomis galima nueiti į K. Dineikos sveikatingumo parką, ar šalia esantį muzikos mokyklos parkelį. Perėjus kelią, vos už 100 metrų galėsite džiaugtis suremontuotais pėsčiųjų ir dviračių takais, nusidriekusiais Druskininkų miške. 6 minutės dviračiu ir jūs jau senamiestyje, kur Druskonio ežeras, Vijūnėlės tvenkinys, pėsčiųjų alėja, grojantis fontanas, miesto aikštė, vandens parkas, lynų keltuvai, gydyklos ir įvairios pramogos tiek vaikams, tiek suaugusiems.
Įrenginėjant butą buvo naudotos tik kokybiškos medžiagos ir baldai. Natūralaus medžio durys ir baldai. Aukštos klasės, natūralaus medžio parketas. Įrenginėjant vonios kambarį buvo montuojami tik kokybiška santechnika. Bute yra virtuvė sujungta su svetaine, kurioje yra išskirta valgomojo zona. Du miegamieji kambariai, kuriuos iš lauko jungia didelis, įstiklintas balkonas. Erdvus vonios kambarys.
Bute nebuvo nuolatinių gyventojų, juo buvo džiaugtasi tik atostogų metu, todėl nepamatysite jokių nusidėvėjimo požymių!

Adresas
Veisiejų g., 22, Druskininkai
Specialūs
Taip

Parduodamas 3 kambarių butas Veisiejų g., Druskininkuose

Veisiejų g., 22, Druskininkai

3 Kambarių sk.
57.70 m²
Apsilankymai : 197 per 57 dienas
110000 €
Informacija
Tipas : Parduoda
Gatvė : Veisiejų g., 22, Druskininkai
Kambarių sk. : 3
Plotas : 57.70 m²
Kaina : 110000 €
Kv.m kaina : 1906 €
Statybos metai : 1971
Aukštas : 2
Aukštų skaičius : 5
SUSISIEKTI