Aprašymas

Parduodamas 3 kambarių butas Druskininkų senamiestyje. Butas labai šiltas, langai pietvakarinėje pusėje.
Bute yra labai erdvi svetainė sujungta su virtuve, du miegamieji, WC patalpa, didelis vonios kambarys, tamsus kambarys ir prieškambaris su sienine spinta. Yra didelis balkonas, kuriame telpa lauko baldai. Į jį galima patekti tiek iš svetainės, tiek iš didžiojo miegamojo. Ir yra nedidelis balkonas, į kurį galima patekti iš svetainės. Butas parduodamas su baldais ir buitine technika, į kainą įskaičiuota parkavimo vieta.

Butas gali tapti puikia investicija svajojantiems apie poilsio verslą Druskininkuose, kadangi yra pačioje Druskininkų miesto širdyje.
Šalia visi poilsiautojų pageidaujami privalumai, o tuo pačiu butas „pasislėpęs” nuo judrios miesto gatvės.
Kitoje kelio pusėje nuo šio komplekso yra prekybos centras „Iki” ir „Rimi express”. Šalia jų miesto pramogų aikštė, aplink kurią miesto parkas. Šioje miesto vietoje daugybė viešbučių, siūlančių SPA paslaugas. Čia taip pat miesto gydyklos ir vandens pramogų parkas. Vos už kelių minučių pėsčiomis nuo gyvenamojo namo miesto paplūdimys šalia Vijūnėlės tvenkinio, kur įsikūrusi kavinė ir naujai įrengtos paplūdimio tinklinio aikštelės. Už ~200 m pėsčiųjų Vilniaus alėja.

Privalumai
Adresas
Liepų g. 2A, Druskininkai

Parduodamas šviesus 3-jų kambaių butas Liepų g.

Liepų g. 2A, Druskininkai

3 Kambarių sk.
75.05 m²
Apsilankymai : 165 per 34 dienas
168000 €
Informacija
Tipas : Parduoda
Gatvė : Liepų g. 2A, Druskininkai
Kambarių sk. : 3
Plotas : 75.05 m²
Kaina : 168000 €
Kv.m kaina : 2239 €
Statybos metai : 2007
Aukštas : 6
Aukštų skaičius : 6
SUSISIEKTI