Aprašymas

Parduodamas trijų kambarių butas Druskininkų senamiestyje su įpūdinga miesto panorama, kuria galima grožėtis iš bet kurio buto lango. Butą juosia terasa, į kurią galima patekti per visus kambarius ir vonios kambarį. Butas itin šviesus ir jaukus. Visuose kambariuose dideli langai.

Butas pilnai įrengtas, parduodamas su visa buitine įranga ir baldais. Sendinta virtuvė ir dauguma spintų ar spintelių įvairiose buto erdvės sukuria vientisą ir apjungtą interjerą. Kokybiški ir stilingi baldai suteikia jaukumo. Visuose kambariuose didelės, sunkios, neperšviečiamos užuolaidos, kurių pagalba galėsite pasislėpti nuo kartais nepageidaujamos saulės. Dideliame koridoriuje įmontuota talpi spinta, kurioje taip pat “paslėpta” ir skalbimo mašina. Miegamuosiuose kambariuose aukštos dvigulės lovos. Svetainė, valgomasis ir virtuvė sujungti į vieną erdvę, kurią supa pro langus matoma Druskininkų miesto panorama. Bute įrengta talpi drabužinė, kurioje taip pat galima padėti ir įvairius buities prietaisus (siurblį, lyginimo lentą ir pan.).

Bute sudėtas parketas. Visas butas įrengtas kokybiškomis ilgaamžėmis medžiagomis.

Yra du vonios kambariai – abiejuose įrengti dušai ir tualetai. Didesniajame vonios kambaryje yra vonia. Šiame vonios kambaryje duše įrengta pirtis, kurioje galima būti dviese. Iš šio vonios kambario taip pat asiveria puiki panorama, galima išeiti į terasą.

Funkcionaliai išplanuotas ir įrengtas butas atitiks kiekvieno lūkesčius.

Gyvenamasis namas, kuriame yra butas, 2008 m. statybos. Bute autonominis šildymas, dėl to jį galima reguliuoti . Šioje laiptinėje butų aikštelėje tik 3 butai, kas užtikrins papildomą ramybę. Po gyvenamųjų namų kompleksu didelis parkingas, į kurį galima patekti per du įvažiavimus su pakeliamais vartais. Butui priklauso vieta parkinge. Kitoje kelio pusėje nuo namo prekybos centras “Iki”.

Labai gera vieta mieste – pačioje Druskininkų miesto širdyje. Šalia parkas, viešbučiai, spa centrai, miesto gydyklos. Netoliese vandens pramogų parkas, nuotykių parkas, šalia jų “Lynų kelias”, kuriuo patogiai pasieksite “Snow areną” besigrožėdami Nemuno vaizdais iš paukščio skrydžio. Netoliese kelios kevinės, restoranais. Pro buto balkoną matosi Vijūnėlės tvenkinys, šalia kurio įrengtas piesto pliažas. Šalia jų parkas su pasivaikščiojimo takais.

Privalumai
Kaimynystė
150 m.
400 m.
300 m.
300 m.
300 m.
300 m.
150 m.
300 m.
500 m.
Adresas
Liepų g., Druskininkai
Specialūs
Yes

Parduodamas trijų kambarių butas miesto senamiestyje su nuostabia panorama

Liepų g., Druskininkai

3 Kambarių sk.
112.36 m²
349000 €
Informacija
Tipas : Parduoda
Gatvė : Liepų g., Druskininkai
Kambarių sk. : 3
Plotas : 112.36 m²
Kaina : 349000 €
Kv.m kaina : 3106 €
Statybos metai : 2008
Aukštas : 10
Aukštų skaičius : 11
Susisiekti