Uždaroji akcinė bendrovė „Dzūkas“

Uždaroji akcinė bendrovė „Dzūkas“ – Vladimiro Šanturovo nekilnojamo turto agentūra, veikianti Druskininkų mieste.

UAB „Dzūkas“ agentūra nekilnojamojo turto rinkoje veikia dagiau kaip 30 metų (įsteigta 1990 metais, todėl galime teigti, kad turime didžiausią patirtį ir klientų duomenų bazę. Šiuo metu pasiūloje turime virš 100 objektų pardavime. Mūsų klientai yra ne tik Lietuvos, bet ir Rusijos, Izraelio, Baltarusijos, Ukrainos bei kitų užsienio šalių piliečiai.

Savo klientus vertiname, suteikiame jiems visą informaciją, atstovaujame sutarčių pasirašyme, atliekame turto vertinimą, t.y. pirkimo – pardavimo procese dalyvaujame iki tol, kol mūsų klientas įsikrausto į naujus namus.

Susisiekti

Verslo klientams siūlome įmonių steigimo paslaugas, juridinių asmenų pertvarkymo, reorganizavimo paslaugas, rengiame verslo planus paskolai ar paramai gauti.

Mūsų įmonė turi teisę verstis turto ir verslo vertinimo veikla. Įmonės kvalifikacijos atestatas išduotas 2002 metais, NR. A000127, įmonė 2012-08-01 įrašyta į išorės turto arba verslo vertinimo veikla turinčių teisę verstis asmenų sąrašą, pažymėjimas Nr. 000095. Įmonė atlieka nekilnojamojo, kilnojamojo turto ir verslo vertinimus. Turto vertinimo srityje bendradarbiaujame su „Swedbank“, AB banku, UAB Medicinos banku, Luminor bank AB, banku, Šiaulių banku, įvairiomis kredito unijomis. UAB „Dzūkas“ turto vertintojai yra Lietuvos turto vertintojų asociacijos nariai.

Patirtis nekilnojamojo turto prekybos rinkoje, didelė turto vertinimo sandorių duomenų bazė padeda klientams suteikti objektyviausią informaciją apie turto kainas ir nekilnojamojo turto rinkos perspektyvas.

Norėdami sekti rinkos tendencija, skaitykite mūsų informaciją skyriuje „Rinkos apžvalga“. Įmonėje dirba 5 darbuotojai, du iš jų turto vertintojai. Visi įmonės darbuotojai kalba keliomis užsienio kalbomis, turi aukštąjį išsilavinimą, vienas iš jų teisininkas.

UAB „Dzūkas“ vienintelė agentūra Druskininkų mieste, kuri nuo 2010 metų leidžia nekilnojamojo turto reklamos laikraštį rusų ir lietuvių kalbomis. Miesto svečiai nemokamai gauna laikraštį miesto viešbučiuose, prekybos centruose, Snow arenoje, kavinėse. Mūsų reklaminiai laikraščiai jau pasiekė daugiau kaip 100000 potencialių nekilnojamojo turto pirkėjų. Kreipkitės į mus ir Jūsų turtas bus parduotas geriausiomis sąlygomis.

Dirbame neskaičiuodami darbo valandų – su klientais susitinkame ir ne darbo valandomis ar savaitgaliais, konsultuojame net ir atostogaudami. Mes visada pasiruošę Jums padėti.