Jau 224 metų gyvuojantis balneologinis Druskininkų kurortas pastaraisiais metais – vienas perspektyviausių Lietuvos miestų. Kurorte visus metus siūlomos ne tik tradicinio gydymo, bet ir ligų profilaktikos, SPA, pramogų, sporto ir poilsio paslaugos visai šeimai.

Druskininkai garsūs mineralinio vandens ir gydomojo purvo procedūromis, kurios siūlomos beveik visuose sveikatinimo centruose ir, žinoma, kurorto širdimi vadinamoje Druskininkų gydykloje.

Druskininkų savivaldybėje nekilnojamojo turto rinka yra aktyvi. Čia būstas įsigyjamas ne tik nuolatiniam gyvenimui, bet ir poilsiui, dėl to čia būsto ieško ne tik druskininkiečiai, bet ir miesto svečiai iš kitų Lietuvos miestų ar užsienio šalių. Nuo 2006 m. Druskininkuose pradėti statyti naujos statybos butų projektai. Nuo 2006 m. iki dabar Druskininkuose yra pastatyta virš 15 tokių projektų. Miestas patrauklus viešbučių, spa centrų, poilsio ir pramogų objektų steigimui ir atidarymui.

Per 2017 m. Druskininkų savivaldybėje įvyko 262 butų pirkimo – pardavimo sandoriai. Iš jų 233 sandoriai įvyko perleidžiant butus esančius Druskininkų mieste, 29 – Druskininkų savivaldybės teritorijoje (išskyrus Druskininkų m.).

Per 2017 m. Druskininkų savivaldybėje butų sandoriai pagal zonas pasiskirstė gana netolygiai. Daugiausiai sandorių įvyko perleidžiant butus 7.1.2 zonoje, kurioje yra Kalviškių mikrorajonas.

Per 2017 metus Druskininkų savivaldybėje įvyko 51 individualaus gyvenamojo namo pirkimo – pardavimo sandoris. Druskininkų mieste įvyko 15 gyvenamųjų namų pirkimo – pardavimo sandorių, Druskininkų savivaldybės teritorijoje (išskyrus Druskininkų m.) – 36.

Per minėtą laikotarpį, tai yra per 2017 m., dauguma pirkimo – pardavimo sandorių įvyko perleidžiant nedidelio (iki 100 kv.m) ploto gyvenamuosius namus – 33 sandoriai. Vienuolika sandorių įvyko perleidžiant vidutinio (100,01-200 kv.m) ploto gyvenamuosius namus.