Aprašymas

Parduodamas įrengtas 2 kambarių butas naujos statybos name Liepų gatvėje Druskininkuose. Butas parduodamas su baldais ir buitine technika. Šiuolaikiškai ir patogiai įrengtas butas puikiai pritaikytas kasdieniniam šeimos gyvenimui ar poilsiui atostogų metu.
Namą prižiūri bendrija, dėl to tiek namo kiemas, tiek namo laiptinės nuolat tvarkoma ir prižiūrima. Bute reguliuojamas šildymas, dėl to nereikės baimintis dėl itin didelių šildymo sąskaitų – Jums išvykus galėsite bute palikti “prisuktus” radiatorius ir be reikalo neeikvoti šilumos.
Puiki miesto vieta:
– Šalia rasite miesto pramogų zoną: pramogų aikštę, kurioje vyksta miesto šventės ir įvairūs renginiai, SPA centrus ir viešbučius, sanatorijas, kuriose galėsite pasilepinti grožio ir sveikatingumo procedūromis, įvairias kavines ir restoranus, kuriuose galėsite pasėdėti draugų kompanijoje ar atšvęsti ypatingą progą, ir kt.
– Netoliese rasite visas reikalingas parduotuves: prekybos centras “Iki” vos perėjus gatvę, šalia baldų parduotuvė, netoliese buitinės technikos ir elektronikos parduotuvė.
– Netoliese yra miesto gimnazija, kas bus itin patogu norintiems įsikurti Druskininkuose su vaikais – nereikės vaikų vežioti į ir iš mokyklos ir jie visuomet bus netoli namų.
– Vos už kelių minučių rasite miesto paplūdimį, sutvarkytą miesto parką, kiekvieną pavasarį pražystančią narcizų pievą ir pėsčiųjų ir dviratininkų takus, kuriais galėsite pasivaikščioti ne tik Druskininkų miestu, bet ir užmiesčiu.
Daugybę kitų buto ir jo vietos privalumų galėsite įvertinti apžiūrėję butą.
Butui priklauso parkingas, kurį galima įsigyti už papildomus 5000 EUR

Privalumai
Kaimynystė
150 m.
250 m.
150 m.
400 m.
Adresas
Liepų g., Druskkininkai
Specialūs
Yes

Parduodamas dviejų kambarių butas Liepų g.

Liepų g., Druskkininkai

2 Kambarių sk.
57.16 m²
99000 €
Informacija
Tipas : Parduoda
Gatvė : Liepų g., Druskkininkai
Kambarių sk. : 2
Plotas : 57.16 m²
Kaina : 99000 €
Kv.m kaina : 1732 €
Statybos metai : 2007
Aukštas : 1
Aukštų skaičius : 8
Susisiekti