Aprašymas

PAČIAME DRUSKININKŲ MIESTO CENTRE, M.K. ČIURLIONIO G., PARDUODAMAS VEIKIANTIS VIEŠBUTIS SU KAVINE

► Viešbutis yra pagrindinėje M. K. Čiurlionio gatvėje, trijų aukštų pastate, gerai matomas nuo pagrindinės gatvės. Patogus privažiavimas, šalia viešbučio yra automobilių parkavimo aikštelė.

█ Viešbučio aprašymas:

► Pagal klasifikaciją, viešbučiui suteiktos 3 žvaigždutės. Viešbutyje yra 18 kambarių, kurių plotas svyruoja nuo 14 kv.m. iki 45 kv.m. (dviviečiai, triviečiai, keturviečiai kambariai ir liukso). Kiekviename kambaryje yra įrengta WC patalpa, baldai, televizorius, šaldytuvas ir kita poilsio veiklai reikalinga įranga.
► Viešbutis pastoviai prižiūrimas ir atnaujinamas. Kambariai yra išsidėstę antrame ir trečiame pastato aukšte.
► Pirmame viešbučio aukšte yra registratūra.
► Pastato rūsyje galima mėgautis sveikatingumo procedūromis (yra įrengti 2 masažo kabinetai).
► Veiklos plėtrai galima panaudoti rūsio (cokolinio) aukšto patalpas, kurios yra 187,93 kv.m. Šiose patalpose gali būti įrengtas sandėlis, skalbykla, SPA zona arba galima vykdyti kitą veiklą.
► Pastate taip pat yra 38 kv.m. garažas. Jame galima ne tik laikyti transporto priemones, sandėliuoti, bet ir įrengti ofisą ar dirbtuves.

█ Kavinės aprašymas:

► Pastato pirmame aukšte, fasadinėje pusėje, gerai matomoje vietoje, yra veikianti 172 kv.m. kavinė, kuri aptarnauja ne tik viešbučio gyventojus, bet ir miesto svečius, bei kartu užsiima ir išvažiuojamaisiais pobūdžiais, banketais, šventėmis. Nuomininkai turi pastovų klientų ratą, teikia dienos pietus, yra pasirašę sutartį su maisto išvežiojimo kompanija. Kavinėje yra visa reikalinga virtuvės įranga, baro įranga, baldai. Pastatyta picų krosnis. Kavinė turi įrengtą puikią lauko terasą.

█ Vietovė

► Viešbutis su kavine yra įsikūrę labai patogioje vietoje, pačiame Druskininkų miesto centre, vos keletą minučių nuo K. Dineikos sveikatinamo parko, Druskonio ežero, SPA centrų ir populiariausių turistų lankomų vietų. Šalia yra prekybos centras „Maxima“, „IKI“.

► Įsigydami šį objektą, galite patys vykdyti veiklą arba investuoti į veikiantį verslo objektą ir jis neš Jums pastovią grąžą. Galimos įvairios įsigijimo sąlygos, yra galimybė pasinaudoti lengvatine banko paskola įsigyjant įmonės akcijas.

► Viešbučio kaina: 549‘000 EUR.
► Perkant viešbutį kartu galima įsigyti ir kavinę. Kavinės kaina: 240’000 EUR.

Privalumai
Adresas
M. K. Čiurlionio g. 97, Druskininkai

Parduodamas veikiantis viešbutis su kavine Druskininkų miesto centrinėje dalyje

M. K. Čiurlionio g. 97, Druskininkai

746.64 m²
Apsilankymai : 804 in 265 days
549000 €
Informacija
Tipas : Parduoda
Gatvė : M. K. Čiurlionio g. 97, Druskininkai
Plotas : 746.64 m²
Kaina : 549000 €
Kv.m kaina : 735 €
Statybos metai : 1969
Patalpų skaičius : 0
Days On Market : 0
SUSISIEKTI