Aprašymas

Parduodamas jaukus 3 kambarių butas Druskininkų senamiestyje.
Bute yra 21,76 kv.m ploto svetainė sujungta su virtuve. Du miegamieji po 13,04 kv.m ir 9,28 kv.m ploto, viename iš jų yra jaukumo suteikiantis elektrinis židinys. Erdvus vonios kambarys (4,96 kv.m), tamsus kambarys įvairiems daiktams susidėti, prieškambaris (6,15 kv.m). Yra didelis balkonas, kuriame telpa lauko baldai. Į jį galima patekti iš svetainės ir vieno miegamojo. Butas parduodamas su baldais ir buitine technika, į kainą įskaičiuotas požeminis garažas su pakeliamais vartais.
Butas gali tapti puikia investicija svajojantiems apie poilsio verslą Druskininkuose, kadangi yra pačioje Druskininkų miesto širdyje.
Šalia visi poilsiautojų pageidaujami privalumai, o tuo pačiu butas „pasislėpęs” nuo judrios miesto gatvės.
Kitoje kelio pusėje nuo šio komplekso yra prekybos centras „Iki” ir „Rimi express”. Šalia jų miesto pramogų aikštė, aplink kurią miesto parkas. Šioje miesto vietoje daugybė viešbučių, siūlančių SPA paslaugas. Čia taip pat miesto gydyklos ir vandens pramogų parkas. Vos už kelių minučių pėsčiomis nuo gyvenamojo namo miesto paplūdimys šalia Vijūnėlės tvenkinio, kur įsikūrusi kavinė ir naujai įrengtos paplūdimio tinklinio aikštelės. Už ~200 m pėsčiųjų Vilniaus alėja.

Privalumai
Adresas
Liepų g. 2A, Druskininkai

Parduodamas jaukus 3 kambarių butas Druskininkų senamiestyje.

Liepų g. 2A, Druskininkai

3 Kambarių sk.
55.19 m²
Apsilankymai : 894 in 45 days
129500 €
Informacija
Tipas : Parduoda
Gatvė : Liepų g. 2A, Druskininkai
Kambarių sk. : 3
Plotas : 55.19 m²
Kaina : 129500 €
Kv.m kaina : 2346 €
Statybos metai : 2007
Aukštas : 9
Aukštų skaičius : 11
Days On Market : 0
SUSISIEKTI