Aprašymas

Leipalingio miestelyje, šalia Druskininkų kurorto parduodama sodyba, kuriai priklauso dalis žemės sklypo, gyvenamasis namas ir ūkinis pastatas. Iki sodybos veda istorinis, akmenimis grįstas kelias. Privažiuoti galima nuo pagrindinės Merkinės gatvės arba nuo Dzūkų gatvės, kurioje yra Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčia, istorinė varpinė, koplytėlė.
Namas 2004-2012 m. statybos, medžio su karkasu sienų, 139,92 kv.m ploto. Viduje reiktų kapitalinio remonto, tačiau įdėjus darbo ir pastangų, turėsite savo svajonių sodybą vasarai arba nuolatiniam gyvenimui. Name yra rūsys, pirmas aukštas ir pastogės patalpos, todėl erdvės ne mažai. Leipalingio miestelyje yra ikimokyklinio ugdymo skyrius, progimnazija, keletas parduotuvių, pašto skyrius, todėl sodyba puikiai tiks ir jaunoms šeimoms. Žemės sklypas nedidelis, tačiau dėka namo ir ūkinio pastato išdėstymo, turėsite jaukų, privatų kiemelį. Kieme auga šimtametis ąžuolas, vyšnios, dekoratyviniai augalai.
Strategiškai patogi sodybos lokacija, leis nesunkiai pasiekti aplinkinius miestus ir miestelius, tokius kaip Druskininkai, Veisiejai, Seirijai, Merkinė ar Kapčiamiesti. Atvažiuoti ir apžiūrėti sodybą galite bet kada, iš anksto susitarus apžiūros laiką.

Adresas
Veisiejų g., Leipalingis, Druskininkų savivaldybė

Parduodama sodyba Leipalingyje, Druskininkų savivaldybėje

Veisiejų g., Leipalingis, Druskininkų savivaldybė

4 Kambarių sk.
139.92 m²
Apsilankymai : 222 in 33 days
53000 €
Informacija
Tipas : Parduoda
Gatvė : Veisiejų g., Leipalingis, Druskininkų savivaldybė
Kambarių sk. : 4
Pastato tipas : Gyvenamasis namas
Plotas : 139.92 m²
Žemės sklypo plotas : 6 a
Kaina : 53000 €
Kv.m kaina : 379 €
Statybos metai : 2012
Aukštų skaičius : 1
SUSISIEKTI