Bendra informacija

Parduodami prabangūs butai Druskininkų centre Vilniaus alėjoje. 2015 m. pastatytame name „Do” butai pilnai įrengti: sukomplektuoti modernūs virtuvės baldai, sukabinti stilingi šviestuvai, įrengti vonios kambariai. Butuose vyrauja du interjero tipai: šviesus ir tamsesnis. Atitinkamai parinktos spalvų paletės: virtuvės balduose, sieninėse spintose, vonios kambariuose, pagal spalvas parinktos ir buto vidaus durys bei sienų dažai ar tapetai. Kiekvienas butas turi didelius panoraminius langus, dėl to visi butai labai šviesūs ir vizauliai dar erdvesni. Kiekvienas butas turi balkoną ar terasą. Atskiri šilumos skaitiklai leis namuose palaikyti norimą temepratūra nesiderinant prie kitų butų. Kiekviename bute įrengtas grindinis šildymas ir kiekvienas kambarys turi atskirą temperatūros reguliatorių, taip pat temperaturą galima reguliuoti SMS žinutėmis! Taip pat kiekviename bute įrengta apsaugos signalizacija, o ją įjungus bute automatiškai užsidaro vandens vožtuvai – nebereikės jaudintis dėl kaimynų užliejimo išvykus.

Paskutiniame pastato aukšte įrengtuose apartamentuose yra didelės terasos, į kurias galima patekti iš kiekvieno kambario. Vonios kambaryje įrengtos vonios, dušai ir nedidelės saunos. Kadangi apartamentai paskutiniame pastato aukšte – pro langus atsiveria panoraminis Druskininkų centro vaizdas.

Labai gera miesto vieta:
– Gyvenant ar poilsiaujant miesto centre viskas „ranka pasiekiama“ – kavinės, spa centrai, miesto pramogų aikštė, ir kt.
– Šalia yra prekybos centras „Aidas“, kuriame rasite drabužių, juvelyrinių dirbinių, kosmetikos, maisto prekių parduotuves.
– Kitoje pėsčiųjų alėjos pusėje rasite prabangių drabužių parduotuves, juvelyrinių dirbinių parduotuvę, grožio saloną, ir kt.
– Prie pat yra Druskonio ežeras, aplink kurį įrengti pėsčiųjų ir dviratininkų takai, sutvarkytas miesto parkas, įrengtas miesto paplūdimys.

Šiuolaikiškas butų interjeras ir puiki miesto vieta leis pasidžiaugti visais kurortinio miestelio privalumais, dėl to nedelskite ir „Saulės Sonatą“ paverskite savo namais.

Butų sąrašas ir kainos

„SOL” pastatas

Nr. Buto Nr. Aukštas Kambarių skaičius Buto plotas Balkonų skaičius Terasos /
balkono plotas
Kryptis Statusas
1 4 2 2 51,10 V Laisvas
2 6 2 2 45,11 R Laisvas

Galima įsigyti požeminio parkavimo vietą.

FA pastatas

Eil.nr. Buto Nr. Aukštas Kambarių sk. Buto plotas Terasos/
balkono plotas
Kryptis Statusas
1 1/9 1 3 76,67 27,34 V/VŠ Laisvas
2 2/9 2 3 76,15 27,34 V/VŠ Laisvas
3 3/9 3 3 76,34 27,34 V/VŠ Laisvas